Mood

Mood

 Belgia firma Decoprint alustas oma tegevust teistele tuntud tapeeditootjateletapeetide trükkimisega, alles hiljem hakkassid nad looma ka oma originaalkollektsioone.
 
Selle tootja eripära seisneb sellest, et iga kollektsiooni puhul pakutakse peale tavaliste tapeetide ka digitaalseid paneele - pilttapeete. See on väga populaarne kaasaegne lahendus kui pildi rapport ja samm ei kordu, see on omamoodi uus suund pilttapeetide tootmises. Selline paneel võimaldab luua ühe efektse seina, kattes ülejäänud seinad rahulikemate tavaliste tapeetidega. Sellised digitaalsed paneelid muudavad iga ruumi kordumatuks ja stiilseks.
 Decoprint toodab kvaliteetseid pilttapeete fliseliinalusmaterjalil.Valik on väga suur: imelised loodusmaastikud, pilkupüüdvad linnavaated ja kivi ning marmori tekstuuri muinasjutulised või moodsad imitatsioonid. Roy Lichtensteini stiilis loodud stiilsed pilttapeedid koomiksite motiivide ainetel aitavad luua kordumatu interjööri nii noorukite toas kui ka kohvikus
 
Pilttapeetide kataloogid on koostatud väga mugavalt: iga digitaalse paneeli disaini kõrval pakub tootja komplektis ühevärvilisi tapeete. Sellise võtte kasutamine loob ruumides täiendava hubasuse, lisab interjööri disainile lõpetatud ja läbimõeldud tunde.
 Kõik pilttapeedid on esindatud standardsetes mõõtudes, kuid vastavalt Teie soovile on võimalik osade disainide suurusi muuta.