Põrandaliistud

Põrandaliistud on iga interjööri kohustuslik element. Nad tagavad põranda ja seina ühenduskoha esteetilist kujundamist. Nende valimisel tuleb juhenduda nii põrandaliistu kaunist väljanägemisest kui ka selle funktsionaalsusest. Mardom Decor põrandaliistud on valmistatud erakordselt tugevast materjalist PolyForce, mis teeb neid vastupidavaks nii mehhaanilistele kui ka veekahjustustele. Lisaks omavad nad spetsiaalseid sisemisi õõnsusi peitmaks erinevaid  juhtmeid ja kaableid. Põrandaliistud on kaetud kruntvärviga, mis kergendab järgmiste värvikihtide ühtlast pealekandmist. 
Kõik põrandaliistud on toodetud kasutades innovaatilist tehnoloogiat ScratchShield, mille saladus on erakordselt tugeva katekihi loomises. See teebki Mardom Decori põrandaliistud turu kõige vastupidavamateks põrandaliistudeks.
SuprimeSatin - kui te otsite põrandaliiste, mis ei nõua lõppviimistlust ning on kohe monteerimiseks valmis, valige toode Mardom Decor Premium kollektsioonist – eksklusiivse atlass-siidise lakiga kaetud põrandaliist. Selline põrandaliist ei nõua paigaldamisjärgset värvimist.