OÜ Moonavoor Sisustus ostutingimused

1. Tellimus on loetud lõpetatuks ainult sel juhul, kui ettemaks on laekunud müüja arveldusarvele.
2. Tellimusest on võimalik loobuda tellimuse sõlmimise tööpäeva jooksul. Edaspidi on müüjal õigus kinni pidada kulutustega seotud summa.
2.1. Tagastamisele kuuluvast summast, mis on laekunud makseterminali kaudu või internetipanga maksena, on müüjal õigus maha arvata panga vahendustasu protsent.
2.2. Tellimust ei saa tühistada ja ettemaks ei kuulu tagastamisele, kui tellimuse sõlmimise hetkest on möödunud kaks nädalat.
3. Internetipoe tellimusest võib keelduda juhul, kui tellitav kaup oli müüjal laos olemas ning tagastati kahjustusteta (s.h mehhaanilised) ja originaalpakendis.
Üksiktellimusest on võimalik loobuda tingimustel, mis on ära toodud punktis 1.
4. Ostja on kohustatud kaubale järgi tulema kahe nädal jooksul alates kauba lattu saabumise teatise kätte saamisest. Müüjal on õigus laoteenuse eest sisse nõuda tellimuse kogusummast  1% päevas.
5. Ostja kohustub kohe kauba kätte saamisel kontrollima kaubal võimalike mehhaaniliste kahjustuste olemasolu, kuna hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
6. Ostja kohustub tutvuda seinakatte kleepimise kasutusjuhendiga  ja arvestada kõiki toote individuaalseid iseärasusi, kuna prentensioone pärast paigaldamist või materjali lahti lõikamist enam vastu ei võeta.
7. Soovituslik tarneaeg on märgitud igale kaubale, kuid müüja jätab endale õiguse ilma ette hoiatamata viivitada kauba üleandmist  mõjuvatel või müüjast mitteolenemata põhjustel.
8. Kaup võib olla ette teatamata tootmisest maha võetud, juhul, kui klient otsustab tellimuse tühistada, kantakse ettemaksusumma  lepingus märgitud arveldusarvele 30 päeva jooksul. Juhul, kui ostja otsustab tootmisest maha võetud  kauba asendada teise vastu, toimub üle- või alamakstud summa tasaarveldamine enne kaba kätte saamist või kauba kättesaamise hetkel.
9. Müüjal on õigus ettemaksuna sisse nõuda tellitava kauba eest 50% summast kui tehing toimub salongis ja 100%  summast kui tehing toimub internetipoes.
10. Müüja ei vastuta reaalse materjali värv ja tekstuuri mittekokkulangevuse eest ekraanil kuvatutega. Kahluste tekkimisel on soovitav tutvuda matrejali kvaliteediga salongis kohapeal. Sellist materjalide mittekokkulangevust ei loe müüja tellimusest loobumise põhjuseks (tellimusest loobumise tingimusi vaata punktidest 1 ja 2).
11. Müüja ei vastuta materjali koguse väljaarvestamise täpsuse eest.