Consalnet fototapeedid

Consalnet

 Moonavoor Seinakattestuudio pakub pilttapeete just sellelt Poola tehaselt seetõttu, et neil on ideaalne hinna ja kvaliteedi suhe. Madalama hinnataseme tapeete firmaltConsalnet, mis on trükitud paberile ning mis koosnevad tükkidest, mitte lõuendist, meie kaubavalikus pole. Kõik Teile pakutavad disainid on preemium tasemelja vastavad kõrgetele kvaliteedi standarditele. Nende eeliseks on:
- nad on trükitud fliseliinalusmaterjalile,mis ei veni ega rebene ja neid on lihtne kleepida.Liim kantakse seinale, mis oluliselt lihtsustab ja kiirendab pilttapeetide installeerimise protsessi
- tasuta liim komplektis, mis on valitud ideaalselt just seda tüüpi pilttapeetide jaoks
- lõuendite suurus on kleepimiseks mugavam. Tapeedid toodetakse laiade paneelidena. Pilt ühtib suurepäraselt, seda pole tarvis sobitada ei horisontaalselt ega vertikaalselt, nagu seda tuleb teha "tükkide" - ruutudega.
I
gat disaini võib tellida erinevates standardsetes mõõtudesplakati suurusest kuni kogu seina suuruseni. Veel üks Consalnet pilttapeetide vaieldamatu plussnaturaalsed värvid. Mitte liiga erksad ja ka mitte liiga tuhmid, just kuldne keskmine, mis on silmalemeeldivalt vastuvõtlik
 Valida on suure hulga disainide seast erinevates stiilides alates lastepiltidest kuni imeliste maastikupiltide ja geomeetriliste abstraktsusteniigaüks leiab midagi just oma maitsele!
 
Eriti meeldiv on see, et valik pidevalt uueneb, nii, et isegi kui antud hetkel pole meil Teie unistuste pilttapeeti, siis külastage meie kodulehte sagedamini, võib-olla juba homme ilmuvad nad meil müügile.