Kevadised värvid uutes Holden Decor kollektsioonides.

Kevadised värvid uutes Holden Decor kollektsioonides.
18.03.2019

Milleks rahulikud argipäevad kui ainult vahetades tapeete saab nautida rõõmu iga päev?
Sel hooajal Holden Decor rõõmustab meid kolme kollektsioonidega. Holden Decor poolt loodud seinakatted  alati  intrigeerivad. Disainerite meeskond loob trende  ja sellepärast nende kollektsioonid on populaarsed üle maailma.
Kaleidoscope
Kingitus julgetele – värvide plahvatus Holdeni poolt.
Tuttavate motiivide  värske  tõlgendus ei jätta ükskõikseks ! Geomeetrilised ornamendid koos lilleliste mustritega tekitavad ootamatuid kombinatsioone, nagu kaleidoskoobis. Imelised loomad ja  lilled lasevad fantaasia lendu. Sobivad nii laste- ja  noortetuppa kui ka magamis- või elutuppa.
Elements
Põnev kollektsioon nagu värske seikluste tuul. Mustrid inspireeritud loodusest. Holden Decor disainerite eksklusiivsed lahendused : geomeetrilised ornamendid ja linnud moodustavad ainulaadseid ornamente, salapärased mäed ja metsad  kutsuvad otsima uusi elamusi.
Sakkara
Kui esimeste kollektsioonide disainid on väga julged ja tihti sobivad ühe aktsentseinale siis selle kollektsiooni mustrid pigem sobivad terve ruumi tapeetimiseks. Suurt rolli mängivad struktuur ja sädelus, mitte erksad värvid. Geomeetrilised ornamendid on üsna rahulikud. Imitatsioonid ei kao pildilt vaid lähevad järjest mitmekesisemaks.

Kõiges kolmes kollektsioonides on fliistapeedid, mida on kerge paigaldada ja hooldada. Tapeetide  kõrge kvaliteet ja innovatiivsed tehnoloogiad on pikaajalise edu saladus. Stiilne premium klass mõistliku hinnaga!